• Polski
  • English
  • Русский

Wiatr i Woda 2016 – relacja z targów

Kategoria: Wydarzenia

Northman i Ahoj Czarter na targach Wiatr i Woda

W dniach 10-13.03.2016 wspólnie z firmą Ahoj Czarter wzięliśmy udział w 28 edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda w Warszawie.

Odwiedziły nas setki osób zainteresowanych kupnem i czarterem jachtów oraz nasi przyjaciele z forów żeglarskich. Zaprezentowaliśmy dwa Maxusy evo 24 w różnych odsłonach, Maxusa 33.1 RS w wersji Exclusive oraz Maxusa 26.

20160312_121845_resized

 

Tegoroczne targi były bardzo udane. Premiera sezonu 2016 – Maxus evo 24 – okazała się przebojem wystawy i zdobyła Gwóźdź Targów w kategorii Jacht Żaglowy Mały, a nasz projektant Jacek Daszkiewicz zdobył nagrodę Jachtowego Konstruktora Roku 2016.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się sobotnie spotkanie z Szymonem Kuczyńskim – żeglarzem, który w marcu 2016 zakończył okołoziemski rejs na Maxusie 22. Szymon opowiadał o swoim wyczynie, prezentował filmy z rejsu udzielał wywiadów oraz rozdawał autografy. Nie obyło się bez ciepłych słów właściciela stoczni Northman i „matki chrzestnej” Atlantic Puffina. Zwieńczeniem spotkania było wykonanie pamiątkowego zdjęcia z uczestnikami.

 

W sobotę odbyło się losowanie nagród, a zwycięzcami zostali:

  • Gąsowska Magdalena – Białystok
  • Chabiera Michał – Kobyłka
  • Jarzębowska Katarzyna – Łódź

 

 

IMG_3091

Gratulujemy! 🙂

 

 

 

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za przybycie i liczymy na obecność na targach w Gdyni.

 

Galeria zdjęć