• Polski
  • English
  • Русский

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA TARGOWE:

Nazwa: Polboat Yachting Festival
Data: 20-22 sierpień 2020
Miejsce: Gdynia – Marina Yacht Park

Na targach zaprezentujemy: Northman 1200

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

Nazwa: Warszawski Salon Jachtowy
Data: 18-20 październik 2019
Miejsce: Ptak Warsaw Expo

 

Na targach zaprezentujemy:

 Your Lifespace

Najnowsza propozycja naszej stoczni w segmencie jachtów motorowych. Luksusowy charakter jachtu podkreślają nie tylko innowacje technologiczne zastosowane podczas jego produkcji, ale także niemal nieograniczone możliwości w zakresie wyposażenia i innych udogodnień.

Dwa silniki, klimatyzacja, panele solarne, ponadstandardowa elektronika i nawigacja, to tylko jedne z wielu wariantów, które sprawiają, że możliwe stało się spersonalizowanie tego nowoczesnego houseboata  i uzyskanie ponadprzeciętnej wygody użytkowania.

Northman 1200 niezmiernie korzystnie wypadł w testach, gdzie został określony jako jednostka nowocześnie zaprojektowana, wygodna i perfekcyjnie wykonana z użyciem najwyższej klasy materiałów. Jacht jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień.

 

 

 

 

Nowoczesny i dynamiczny

 

Następca europejskiego faworyta Maxusa 24 oraz najnowszy model z rewolucyjnej linii Evo, której forma, funkcjonalność i stylistyka zostały sprawdzone w Maxusie 26. Nowy Maxus evo 24 łączy zalety bardzo dobrej nautyki, komfortowego wnętrza, bezpieczeństwa żeglugi i wygody transportowej.

Sprawdzone linie kadłuba zapewniają wysoką stateczność, jak również wyjątkowo funkcjonalne i przestronne wnętrze. Warto zwrócić uwagę na niespotykaną na jachtach tej wielkości wysokość stania, która w rejonie zejściówki wynosi aż 188 cm.

Ta nowoczesna jednostka zdobyła główną nagrodę łódzkich targów Boatshow oraz warszawskich i katowickich targów Wiatr i Woda. Otrzymała również tytuł Championa Jachtingu, a w 2017 r. nadano jej tytuł Jachtu Roku w Polsce. Na targach w Gdyni zaprezentujemy Maxusa evo 24 w wersji mieczowej.