• Polski
  • English

Współpracujemy z najlepszymi

Jednym z rodzajów działalności firmy Northman jest szeroka oferta czarteru jachtów żaglowych i motorowych. Przez niemal 10 lat działalności na rynku czarterowym i żeglarskim osiągnęliśmy pozycję lidera w swoim segmencie. Działając w grupie z największym operatorem – Ahoj s.c. stanowimy największą flotę czarterową w kraju, bazującą na najnowszych jachtach. Proponujemy Państwu wynajem jachtów z trzech mazurskich portów.

W skład naszej floty wchodzą jachty o długości od ok. 7 do niemal 11 m., spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i cechujące się wyjątkową nautyką. Zdobywają one liczne nagrody na najważniejszych światowych wydarzeniach żeglarskich, czego przykładem jest jacht z nowej linii evo. Pierwszy model z tej linii – Maxus 26 już w czasie pierwszej prezentacji otrzymał Złoty Medal Targów Boatshow oraz tytuł Championa Jachtingu, a po serii niezależnych testów, jako jedyny polski jacht w kategorii „Jacht Rodzinny” otrzymał nominację do nagrody „European Yacht of the Year 2016”.
W naszej ofercie znajduje się również jacht noszący tytuł „Król Mazur” – Maxus 33.1 RS. Jest to jednostka, której ten prestiżowy tytuł został nadany przez miesięcznik „Żagle” po przeprowadzeniu testu wśród czterech największych mazurskich cruizerów.

 Kontakt: + 48 87 427 15 37, + 48 602 398 208