• Polski
  • English
  • Русский

Regaty Northman-Cup 2017

Regaty Northman-Cup 2017

Miło nam poinformować, że Regaty Northman-Cup, już po zeszłorocznej edycji, stały się największą imprezą w Polsce organizowaną na jachtach kabinowych jednego typu oraz  największymi regatami organizowanymi na Mazurach.

W 2017 r. do regat zakwalifikowanych zostało 119 jachtów, z czego wystartowało 117. W imprezie udział wzięło ponad 750 osób. Zachęcamy do przesyłania zdjęć na adres marketing@northman.pl, które jak co roku opublikowane zostaną w galerii regat.

Agenda tegorocznej edycji regat

 

Pliki do pobrania (agenda, instrukcja, regulamin):

Instrukacja _żeglugi Northman-Cup 2017

 

 

WYNIKI REGAT NORTHMAN-CUP 2017

 

Klasa: Maxus 33.1 RS
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Łukasz Zakrzewski 5 15:44:09
2 Mariusz Jerka 7 15:44:32
3 Volodia Chulkov 22 15:45
4 Ada Osińska 11 15:46
5 Mikhail Gorshkov 24 15:48
6 Marek Borówka 3 15:52
7 Tomasz Ławulok 12 15:54
8 Jacek Małecki 9 15:55
9 Nikolai Matynkov 21 15:56
10 Adam Ostrowski 4 15:57
11 Mikołaj Sobańtka 10 15:58
12 Andrzej Siemieniuk 6 16:02
13 Dmitry Zhylinsky 2 16:04
14 Tomasz Panfil 23 16:06:35
15 Dzmitry Reschetniak 1 16:06:52
16 Grzegorz Kucia 17 16:09
17 Hubert Burczyński 18 16:14
18 Denis Suschev 14 16:17
19 Michał Milczarek 13 16:19:25
20 Sławomir Waleryś 8 16:19:34
21 Emil Księżopolski 19 16:28:42
22 Maciej Makuła 15 16:28:57
DSQ Andrzej Schab 20 16:07
DSQ Robert Jeż 16 16:50

 

 

 

Klasa: Maxus 33
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Marek Chrzanowski 26 15:48
2 Andrei Dylevich 32 15:51
3 Patryk Sójkowski 31 16:06
4 Florian Musiał 28 16:15
5 Rafał Wojtyra 29 16:29
6 Krzysztof Schmidt 27 16:39
7 Bartłomiej Ludwiński 30 17:18

 

Klasa: Maxus 28
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Szymon Jabłkowski 43 15:38
2 Kuba Kurpiewski 59 15:42:13
3 Artur Wrzosek 54 15:42:36
4 Tomasz Kuzikowski 45 15:43
5 Andrey Hevashchanka 57 15:44
6 Jeremi Pożoga 35 15:49:16
7 Robert Smorszczewski 38 15:49:26
8 Rafał Gniadek 48 15:51
9 Bartek Chodakowski 50 15:53:31
10 Robert Paszyński 41 15:53:48
11 Aliaksandr Gerasimionak 58 15:53:56
12 Wojciech Dorożyński 39 16:03
13 Piotr Chudziński 60 16:04:12
14 Marcin Wocial 40 16:04:26
15 Jacek Poświata 55 16:05:11
16 Piotr Gniadek 49 16:05:26
17 Kirill Brui 56 16:06
18 Tomasz Malczyński 37 16:08
19 Piotr Dalecki 46 16:11
20 Karol Dunst 52 16:12
21 Wiktor Jankowski 36 16:15
22 Paweł Sitkowski 42 16:16:26
23 Andrzej Zadranowicz 53 16:16:39
24 Jacek Szustak 44 16:23
25 Jacek Fajfer 51 16:28
DNS Artur Węgłowski 47

 

Klasa: Maxus 26
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Krzysztof  Kroszkiewicz 80 15:53
2 Piotr Lewandowski 77 15:55
3 Jacek Szostakiewicz 78 16:04:15
4 Wojciech Lechki 66 16:04:29
5 Marcin Wiktorzak 79 16:05:12
6 Marcin Makal 82 16:05:22
7 Antoni Wieczerzycki 84 16:09
8 Hubert Jabłoński 73 16:10
9 Tomasz Ślązak 69 16:13:19
10 Wojciech Chodkowski 71 16:13:36
11 Krzysztof Pruszko 65 16:14
12 Rafał Moszczyński 70 16:16
13 Filip Bińkowski 83 16:23
14 Jerzy Jankowski  75 16:26
15 Robert Długoszewski 68 16:28:16
16 Mikhail Kuzmichev 76 16:28:27
17 Andrzej Mańkowski 81 16:28:30
18 Tadeusz Wolski 64 16:29:02
19 Linas Paknys 74 16:29:09
20 Karol Śpiewak 67 16:40
DNF Oleg Smirnof 72

 

Klasa: Maxus evo 24
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Paweł Ejsmont 90 15:54
2 Maciej Oleksiuk 91 16:04:29
3 Patryk Richter 94 16:04:33
4 Maciej Kula 95 16:07
5 Piotr Ługowski 88 16:08
6 Robert Karney 102 16:14
7 Jan Laube 100 16:15
8 Adam Gromek 92 16:20
9 Sergey Stravets 98 16:24:43
10 Wojciech Wróblewski 93 16:24:52
11 Wiesław Łukasik 96 16:25
12 Ireneusz Gurtowski 99 16:26
13 Bogdan Pawłowski 101 16:28:15
14 Rafał Jabłoński 89 16:28:23
15 Marek Lipski 104 16:29:02
16 Piotr Gryko 97 16:29:06
17 Michał Gockowiak 103 16:29:10
18 Sabina Michalak 106 16:31
19 Piotr Wądłowski 105 16:32

 

 

Klasa: Maxus 24
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Eimutis Inkrata 119 16:24
2 Kamil Brozio 115 16:28
3 Jacek Kowalczyk 114 16:37:11
4 Jarosław Grzywacz 117 16:37:28
5 Wojciech Musiał 116 16:42
6 Henryk Olech 113 16:43
7 Wojciech Bryś 110 16:51
8 Grzegorz Stankiewicz 109 16:56
9 Jacek Jóźwiak 112 16:59
10 Wiesław Strąk 108 17:03
11 Wiktor Krompiewski 111 17:06
DNF Michał Matulka 118

 

Klasa: Maxus 22
Miejsce Imię i nazwisko Nr startowy Czas na mecie
1 Grzegorz Ginter 121 16:29
2 Jacek Turczynowicz 127 16:30
3 Tomasz Borowiec 123 16:31
4 Krzysztof Kostecki 125 16:32
5 Mariusz Ferens 128 16:38
6 Jakub Gajewski 126 16:39
7 Michalina Oleksiuk 124 16:53
DSQ Zbyszek Przybyszewski 129 16:41