• Polski
  • English
  • Русский

Specjalista ds. kadr

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (akta osobowe, zaświadczenia, ewidencja czasu pracy, itd.).
  • Ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich.
  • Bieżąca kontrola nad terminową realizacją badań lekarskich, i szkoleń bhp.
  • Utrzymywanie kontaktów z urzędami, podmiotami świadczącymi usługi BHP oraz usługi z zakresu medycyny pracy.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie).
  • Pozyskiwanie i rozliczanie środków na zatrudnianie nowych pracowników i podnoszenie kwalifikacji obecnych.
  • Prowadzenie biura i odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów.
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Biegła obsługa komputera – dobra znajomość programu Word, Excel.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia.
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność, zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę  przesłać  na adres mailowy kadry@northman.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy:

Northman
ul. Przemysłowa 10
11-600 Węgorzewo

W związku z dynamicznym rozwojem stocznia jachtowa NORTHMAN poszerzy zespół o szkutników, laminiarzy, szlifierzy, instalatorów i spawaczy TIG.

Cenimy osoby z doświadczeniem ale wyszkolimy także osoby nowe w branży z zacięciem do pracy.

Zainteresowanych stałą pracą prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 10 lub przesłanie CV drogą mailową: kadry@northman.pl, tel. 87 427 03 00.